Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Bank BGŻ BNP Paribas kolejny raz zdobył tytuł „Banku Najlepszego dla Rolnika”

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas wyznacza standardy w zakresie obsługi klientów z sektora agro, czego...

Bank BGŻ BNP Paribas wyznacza standardy w zakresie obsługi klientów z sektora agro, czego potwierdzeniem jest tytuł „Banku Najlepszego dla Rolnika” w rankingu przygotowywanym przez agencję konsultingową Martin & Jacob. Bank wygrał tę klasyfikację trzeci raz z rzędu.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Oferta i jakość obsługi to czynniki, które w głównej mierze decydują o ocenie banku przez rolników. Najnowsze badania pokazały, że zwracają oni uwagę na dostępność rozwiązań internetowych, wysokość udzielanych kredytów i warunki ich spłaty, a także czas konieczny na złożenie i rozpatrzenie wniosku kredytowego. Ważna jest także obsługa, dostępność informacji o ofercie i prosta komunikacja.
 
W najnowszej, trzeciej edycji rankingu, Bank BGŻ BNP Paribas zdobył najwięcej punktów zarówno w kategorii oferta, jak i jakość obsługi. Z kolei pod względem ocen wizerunku i warunków lokalowych znalazł się odpowiednio na drugiej i piątej pozycji. Suma punktów we wszystkich kategoriach dała przy tym przewagę nad rywalami, dzięki czemu Bank BGŻ BNP Paribas obronił tytuł „Banku Najlepszego dla Rolnika”.
 
- Zgodnie z nową strategią Banku opublikowaną 17 maja, segment agro pozostanie istotnym elementem naszej działalności. Będzie się jednak zmieniał, przede wszystkim na skutek digitalizacji. Uwzględniona zostanie rewolucja technologiczna w agrobiznesie i mamy ambicję, by wkrótce stać się liderem digitalizacji polskiego sektora agro. Kompetencje Banku BGŻ BNP Paribas w branży rolnej doceniła globalna Grupa BNP Paribas, powierzając nam budowę regionalnego agro Hubu, który będzie świadczył usługi w wybranych krajach, w których działa Grupa – mówi Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę.
 
W trzeciej edycji rankingu „Bank Najlepszy dla Rolnika" udział wzięło 9446 właścicieli gospodarstw rolnych, zarządców, z czego wyłoniono 2331 respondentów, którzy zadeklarowali korzystanie z jednego banku jako głównego. Badanie przeprowadzone zostało od 26 lutego do 19 marca 2018 na losowej próbie użytkowników rolniczych portali internetowych, techniką CAWI. Respondenci przydzielali punkty wyodrębnionym w każdej kategorii elementom w skali od 1 do 10, a na koniec - dla każdego z banków - wyliczono średnie arytmetyczne ocen.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl