| Autor: mikolaj

Nowy, stary Gospodarz.pl

Czytelnicy Portalu Gospodarz.pl! Bardzo się cieszymy, że w dniu dzisiejszym możemy przedstawić Wam nową odsłonę Waszego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl

Nowy, stary Gospodarz.pl
Zmieniamy się dla Was, przez Was i dzięki Wam. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie i uwagi dotyczące Portalu Gospodarz.pl. Wiemy, że "stary Gospodarz" przypadł Wam do gustu, jednak po wysłuchaniu licznych sugestii postanowiliśmy w dużej części wdrożyć je w życie. Wierzymy, iż udało nam się sprostać Waszym wysokim wymaganiom.

Jak możecie zauważyć istotnej przebudowie poddano układ strony głównej, jej kolorystykę oraz funkcjonalność.

Regularnym Czytelnikom Portalu Gospodarz.pl szczególnie polecamy prawą stronę Serwisu, w której dodawane są najnowsze treści z kraju i ze świata. Tych, którzy zaglądają do nas nieco rzadziej w pierwszej kolejności zapraszamy do przejrzenia centralnie umieszczonych newsów, które są obrazem najistotniejszych, bieżących wiadomości.

Wiemy, że lubicie oglądać materiały z Gospodarz.tv, z tego powodu zbiór wyróżnionych filmów powędrował nieco wyżej, byście zawsze mieli pod ręką najciekawsze materiały video.

Nowością na naszej stronie jest pasek notowań. Tak często jak to możliwe będą się na nim pojawiać najnowsze informacje z giełd rolno-spożywczych, targowisk oraz z rynku paliw i walut. Po szczegóły jak zawsze zapraszamy do zakładki "Notowania".

Szczególną uwagę przyłożyliśmy także do jeszcze pełniejszej prezentacji firm zarejestrowanych na Portalu Gospodarz.pl. Teraz ich oferta oraz bannery są lepiej wyeksponowane i bardziej frontalnie ustawione względem odbiorców.

Zaprezentowane w tym tekście zmiany to tylko wierzchołek gospodarskiej rewolucji, która już się odbyła i zdarzy się w najbliższym czasie.

Zapraszamy do samodzielnego zapoznania się z już wprowadzonymi zmianami oraz do podzielenia się swoją opinią na Forum, w komentarzach i na naszym profilu Facebook.

Pamiętajcie też, że pełny dostęp do wszystkich miejsc Portalu uzyskujecie dopiero po zarejestrowaniu się, do czego także w tym miejscu serdecznie namawiamy.

Bądźcie też w dalszym ciągu blisko nas, gdyż to dopiero początek zmian, które szykujemy na 2013 rok.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!