| Autor: redakcja1

Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015

Turniej Precyzyjny Gospodarz w 2015 roku przeszedł do historii. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się w Lublinie, Poznaniu, Kamieniu Śląskim, Minikowie, Wilkowicach i Kowalewie Pomorskim towarzyszyły niezmiennie wysokie emocje. Przypomnijmy to sobie jeszcze raz!

Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015
Uczestnicy turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015 podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie

 
Sobota, 7 marca 2015r.:

1 miejsce - Krzysztof Walczak z czasem brutto: 4:01
2 miejsce -
Łukasz Żagiel z czasem brutto: 4:01
3 miejsce -
Krzysztof Dziki z czasem brutto: 4:22
4 miejsce -
Tadeusz Haucha z czasem brutto: 4:43
5 miejsce -
Rafał Borowski z czasem brutto: 5:04
6 miejsce -
Tomasz Szpakowski z czasem brutto: 5:07
7 miejsce -
Paweł Prus z czasem brutto: 5:43
8 miejsce -
Andrzej Małecki z czasem brutto: 7:21
9 miejsce -
Robert Klimek z czasem brutto: 8:25
10 miejsce -
Kazimierz Rozwałka z czasem brutto: 9:02

 
Niedziela, 8 marca 2015r.:

1 miejsce - Konrad Jodełka z czasem brutto: 3:26
2 miejsce -
Mariusz Małek z czasem brutto: 3:27
3 miejsce -
Andrzej Mazur  z czasem brutto: 3:45
4 miejsce -
Rafał Blicharski z czasem brutto: 3:46
5 miejsce -
Wojciech Wertel z czasem brutto: 4:11
6 miejsce -
Kamil Kozyra z czasem brutto: 5:19
7 miejsce -
Marcin Łucki z czasem brutto: 5:30
8 miejsce -
Leszek Żagiel z czasem brutto: 5:31
9 miejsce -
Piotr Bożek z czasem brutto: 5:38
10 miejsce -
Paweł Winiarski z czasem brutto: 6:56
 

Uczestnicy turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015 podczas KWZH w Poznaniu
 
Sobota, 16 maja 2015r.:

 
1 miejsce - Michał Popławski z czasem brutto: 3:58
2 miejsce - 
Mateusz Bździel z czasem brutto: 4:16
3 miejsce - 
Sylwester Walczak z czasem brutto: 4:46
4 miejsce - 
Mieszko Przybylski z czasem brutto: 4:54
5 miejsce - 
Mikołaj Chojan z czasem brutto: 4:57
6 miejsce - 
Dariusz Olejnik z czasem brutto: 4:57
7 miejsce - 
Leszek Rakus z czasem brutto: 5:33
8 miejsce - 
Sławomir Michalak z czasem brutto: 6:19
9 miejsce - 
Paweł Hajgelman z czasem brutto: 11:09
10 miejsce - 
Patrycja Biegun z czasem brutto: 12:21

Niedziela, 17 maja 2015r.:

1 miejsce - Dariusz Kąciak z czasem brutto: 4:26
2 miejsce - 
Jarosław Chudy z czasem brutto: 4:29
3 miejsce -
 Leszek Jendryka z czasem brutto: 4:46
4 miejsce - 
Paweł Nowicki z czasem brutto: 4:57
5 miejsce - 
Piotr Szuławy z czasem brutto: 5:13
6 miejsce - 
Marek Ługowski z czasem brutto: 5:22
7 miejsce - 
Marek Jasikowski z czasem brutto: 5:46
8 miejsce -
 Andrzej Liberkowski z czasem brutto: 8:48
9 miejsce - 
Damian Ziętkowiak z czasem brutto: 9:31
10 miejsce - 
Krzysztof Liberkowski z czasem brutto: 9:36

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
Jarosław Ochnicki + Krzysztof Dziki + Stanisław Budzeń + Szczepan Walas + Adam Gabor + Paweł Winiarski + Tomasz Różankowski + Stanisław Budzeń + ciągnik z turem + Paweł Dybka + Adrian Przytarski + Sławomir Stefański + Leszek Żagiel + Izabela Pawlik + przyczepa metal-Fach + Jakub Szafran + Bank BNP BGŻ Paribas + Krzysztof Brudnowski + Sylwester Guss + Maciej Dobaczewski + Mateusz Kaczmarek + Krzysztof Raniszewski + Sławomir Matuszewski + Roman Szczepaniak + Jakub Simson + Opolagra + Bank BGŻ + Piotr Kowalski + Dariusz Dorynek + Mariusz Barszcz + Wiesław Łęgowski + Tobiasz Dura + Andrzej Pieniążek + Krzysztof Siepczulski + Tomasz Andrzejczak + Piotr Bożek + Zetor + Łukasz Brudnowski + Sylwester Cieśla + turniej + Michał Kurowski + Agro-Farma + Kowalewo Pomorskie + Karol Dobaczewski + Sylwester Makoś + Roman Wojtkowiak + Damian Ledwoń + Rafał Lelek + Piotr Rosiak + Marian Porowski + Aleksander Wieczorek + Martin Kandziora + AGRO-PARK w Lublinie + Marcin Kaniewski + Precyzyjny Gospodarz 2015 + Stanisław Budzeń + Andrzej Mazur + Lech Pełkowski + Dariusz Sękowski + Jonasz Glapiak + Meta-Fach + Gabriel Reszyński + Mariusz Guglas + Adam Krumpoll + AGRO-TECH Minikowo + Piotr Kubulus + Precyzyjny Gospodarz + Mariusz Pawlik + kujawsko-pomorskie + Kamil Kozyra + Tomasz Szpakowski + Wojciech Wertel + Piotr Miruga + Paweł Budzeń + Rafał Blicharski + Szymon Żujewski + Marcin Sroczyński + Remigiusz Samol + Mirosław Włodarczak + Robert Klimek + Bogusław Szcząchor + Paweł Załęski + Marcin Dybała + zawody sprawnościowe + Adrian Szulc + Mateusz Sroczyński + Michał Sigorski + Roman Michalak + Michał Olszewski + Kazimierz Rozwałka + Patryk Labisz + Radosław Balewski + Pawel Kuczmierczyk + Krzysztof Błaszkiewicz + Precyzyjny Gospodarz podczas AGRO-PARK Lublin + Tomasz Kossowski + Tadeusz Haucha + Marcin Bąbiński + Paweł Prus + Marcin Łucki + Daniel Pietrzak + Łukasz Maryszczak + Metal-Fach + Łukasz Żagiel + Krzysztof Woźniecki + Piotr Maryszczak + ciągnik Zetor + Krzysztof Walczak + Grzegorz Dybała + Zetor Polska + Mateusz Sołtysiak + Zetor Polska + Paweł Mindur + Damian Pawełkiewicz + Arkadiusz Niemiec + Konrad Jodełka + Mariusz Małek + Rafał Borowski + Andrzej Małecki + Piotr Zabłotny + Tomasz Grykier + Damian Woźniczka + Tomasz Cieśla + Dominik Pełka +
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!