Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Druga edycja konkursu Precyzyjny Gospodarz. Znamy pierwszego zwycięzcę

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Za nami inauguracja drugiej edycji turnieju "Precyzyjny Gospodarz", która miała miejsce podczas...

Za nami inauguracja drugiej edycji turnieju "Precyzyjny Gospodarz", która miała miejsce podczas pierwszego dnia targów AGRO-FARMA 2013 w Kowalewie Pomorskim. Zwycięzcą pierwszych w tym roku zawodów został Szymon Kanas.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Pomimo wietrznej pogody w szranki zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza stanęła całkiem spora liczba uczestników. Zanim jednak ochotnicy usiedli za kółkiem, zostali poddani badaniu alkomatem oraz musieli okazać ważne prawo jazdy na kategorię T. Po tej weryfikacji do turnieju zakwalifikowano 11 uczestników.
 
Każdy z Gospodarzy miał za zadanie wykonać manewr po łuku ciągnikiem Zetor Proxima 90 Plus z przyczepą ośmiotonową Metal-Fach.  By nieco ułatwić startującym zadanie, wraz z uczestnikiem jechał również instruktor, aby w razie potrzeby wesprzeć kierowcę. Nad całością zawodów czuwał także sędzia główny wraz z asystentami, którzy informowali o przekroczeniu wyznaczonego toru i doliczeniu punktów karnych.

Największe problemy uczestnikom sprawiało cofanie pojazdu i to podczas tego manewru rozstrzygały się wyniki konkursu. Walka była bardzo zacięta, napięcie sięgało zenitu, ale koniec końców udało się wyłonić zwycięzcę drugiej edycji tego turnieju. Precyzyjnym Gospodarzem okazał się Szymon Kanas (na zdjęciu) i to właśnie on stał się szczęśliwym posiadaczem nawigacji GPS.

 
To jednak nie koniec naszych poszukiwań Precyzyjnego Gospodarza. Przed nami jeszcze jutrzejsze zmagania w Kowalewie Pomorskim oraz cztery turnieje w Kamieniu Śląskim, Minikowie, Wilkowicach i Lublinie. 

Czytaj także: Turniej Precyzyjny Gospodarz - niedziela

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +2 pkt. razem głosów: 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl