Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Zatrzymany handlarz podrobioną kawą

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Tarnowscy policjanci zabezpieczyli ponad tysiąc kilogramowych opakowań podrobionej kawy o...

Tarnowscy policjanci zabezpieczyli ponad tysiąc kilogramowych opakowań podrobionej kawy o wartości co najmniej 80 tys. zł.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą KMP w Tarnowie, wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP z Rzeszowa zatrzymali 47-letniego mieszkańca Tarnowa, który samochodem dostawczym w foliowych workach przewoził ponad tonę kawy. Produkt podrobiony pod znanego i uznanego producenta światowego trafiał na sklepowe półki w Polsce jak również za granicą. Mężczyzna oszukując w ten sposób kupujących uczynił sobie stałe źródło dochodu. Handlując podrobionym produktem doprowadził producenta oryginalnej kawy do strat finansowych sięgających kwoty ponad 80 tys. zł.
 
Policjanci zabezpieczyli 1054 opakowania kawy o wadze 1 kg każde, a zatrzymanemu mężczyźnie przedstawili zarzut określony w artykule 305 ust. 1 i 3 Ustawy z dnia 30 czerwca 2000 roku Prawo własności przemysłowej.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnowie. Mężczyzna za handel podrobionymi znakami towarowymi odpowie przed tarnowskim sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Zatrzymany handlarz podrobioną kawą
 • Zatrzymany handlarz podrobioną kawą

  Tarnowscy policjanci zabezpieczyli ponad tysiąc kilogramowych opakowań podrobionej kawy o wartości co najmniej 80 tys. zł.
 • Import towarów rolno–spożywczych do Polski
 • Import towarów rolno–spożywczych do Polski

  Wartość polskiego importu artykułów rolno–spożywczych w okresie styczeń–lipiec 2017 r. wyniosła 10,8 mld euro względem 9,7 mld euro w tym samym czasie 2016 r., co oznacza zwyżkę o 11,2%.
 • Struktura geograficzna polskiego eksportu rolno–spożywczego (I-VII 2017)
 • Struktura geograficzna polskiego eksportu rolno–spożywczego (I-VII 2017)

  W okresie pierwszych siedmiu miesięcy 2017 r. wzrósł eksport towarów rolno–spożywczych do krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, kształtując się w granicy 0,8 mld euro, a więc o 10%...
 • Roślina niczym znak drogowy
 • Roślina niczym znak drogowy

  Cykoria podróżnik to kolejna roślina ze zbioru „widziana, nieznana”. Jej nazwa nie jest przypadkowa. Do Polski przywędrowała z daleka – z południa Europy, z Azji i Afryki. Poza tym...
 • Nowe Prawo Wodne
 • Nowe Prawo Wodne

  - Wprowadzenie nowego Prawa wodnego jest niezbędne dla wypełnienia obowiązków wobec Unii Europejskiej oraz zapewnienia racjonalnego gospodarowania wodami i bezpieczeństwa przeciwpowodziowego –...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl