Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Już w ten weekend FERMA Bydła Świń i Drobiu

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Już w najbliższy weekend, tj. od 16 do 18 lutego bieżącego roku, Łódź stanie się stolicą...

Już w najbliższy weekend, tj. od 16 do 18 lutego bieżącego roku, Łódź stanie się stolicą kolejnych edycji, bo już XVIII Międzynarodowych Targów FERMA Bydła oraz XXI Międzynarodowych Targów FERMA Świń i Drobiu. Miejscem spotkania ekspertów ds. zwierzęcej produkcji będzie Hala EXPO i MOSiR.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Targi Ferma 2018
 
Po raz kolejny, Międzynarodowe Targi FERMA odbędą się w Łodzi, których organizatorem jest DLG AgroFood, firma czynnie wspierająca polską gospodarkę rolną i żywnościową. Każdego roku, FERMA gromadzi wokół siebie wystawców z całego kraju oraz zza granicy. Poza tym, na łódzkich Targach nie zabraknie niezbędnych akcesoriów do chowu i hodowli zwierząt, np. pasz, leków oraz preparatów weterynaryjnych, maszyn do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągników rolniczych.
 
W trakcie targów, przeprowadzane zostaną liczne konferencje naukowo-techniczne. W tym roku, dla hodowców bydła przygotowano interesujące tematy poruszające kwestie żywienia krów mlecznych, profilaktyki mastitis w zasuszaniu, prawa wodnego czy też użytków zielonych jako źródła dużych rezerw paszowych dla bydła. Z kolei dla producentów wieprzowiny przygotowano wystąpienia podejmujące problematyczne tematy, jakimi są, m. in. znaczenie bioasekuracji w ochronie zdrowia świń czy omówienie aktualnej sytuacji w obliczu ASF. Również dla hodowców drobiu przygotowano ciekawe wystąpienia, ukazujące sposoby zapewnienia bezpieczeństwa żywności w kontekście przepisów odnośnie salmonelloz czy też aktualnej sytuacji na rynku drobiu.
 
Targi FERMA 2018 będą niezwykle owocne we wspólnie przeprowadzane debaty, tym samym poruszając ważne tematy, które zainteresują każdego hodowcę. W tym roku, prelegenci będą mówić o TMR czy PMR w żywieniu krów mlecznych”, „Wpływ nawożenia na kształtowanie składu botanicznego runi i produkcyjność użytków zielonych” czy też „Aktualne programy zwalczania IBR/IPV oraz BVD-MD w Polsce i Europie”. Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Ferma, zostanie wygłoszonych kilkadziesiąt referatów, które będą moderowane przez znakomitych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie prof. Z. Kowalskiego, prof. Z. Pejsaka czy prof. P. Golińskiego.

Zobacz co działo się podczas Targów FERMA 2017.

 
Zobacz program konferencji Targów FERMA 2018...

1 2 3 4 5 6 7

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!
 • ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!

  W najbliższy weekend, od 26-27 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2018. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości...
 • Będą zmiany w znakowaniu świń
 • Będą zmiany w znakowaniu świń

  W sprawie wznowienia prac nad projektem ustawy o zmianie ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, resort rolnictwa przekazał że przedmiotowy projekt w dniu 13 kwietnia 2018 r. został...
 • Wsparcie z PROW a wymogi bioasekuracji
 • Wsparcie z PROW a wymogi bioasekuracji

  Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych w związku z informacjami wpływającymi z wojewódzkich izb rolniczych od rolników, którzy złożyli zaakceptowane przez ARiMR wnioski (w ramach wsparcia rozwoju...
 • XXVIII Targi Rolniczo-Ogrodnicze 2018 w Kościerzynie
 • XXVIII Targi Rolniczo-Ogrodnicze 2018 w Kościerzynie

  W dniach w dniach 26 -27 maja 2018 roku w Kościerzynie, w województwie łódzkim odbywają się już XXVIII Targi Rolniczo – Ogrodnicze.
 • Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników
 • Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników

  W dniach 18-19 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna obędzie się jedna z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl