Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu


Międzynarodowe Targi Zielony Tydzień 2012 w Berlinie

Dodano: 2012-01-18

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


„Zielony Tydzień” to największe na świecie targi rolnicze, spożywcze i ogrodnicze.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu

Targi te zostały zapoczątkowane w 1926 roku i aktualnie to ich już 77 edycja.  Podczas tegorocznej wystawy swoje produkty przedstawią firmy z różnych stron świata. W związku z tak dużym zainteresowaniem wystawcy będą podzieleni tematycznie według branż. Wśród oferowanych artykułów będą między innymi ryby, mięso, owoce, warzywa, przyprawy, nabiał, a także szeroki wachlarz trunków jak wina, piwa, czy inne alkohole, które zadowolą każde kulinarne podniebienie.

Poza tym podążając za konsumenckimi trendami, na tych targach znajdą się również produkty pochodzące z upraw ekologicznych. Oczywiście nie zabraknie również potraw regionalnych czy też informacji o zdrowej żywności czy o odnawialnych surowcach.

W przypadku rolnictwa i leśnictwa można zobaczyć żywe zwierzęta, które będą niemałą atrakcją dla najmłodszych. Również dla wielbicieli zielonych terenów znajdzie się coś ciekawego. Zwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie.

Co ciekawe, otóż każdego roku do współorganizacji zapraszany jest inny kraj. W minionym roku była to Polska, a w tym jest Rumunia.

Również i redakcji portalu Gospodarz.pl nie zabraknie podczas Międzynarodowych Targów Zielony Tydzień, które odbędą się w dniach 20-29 stycznia bieżącego roku w Berlinie.

źródło: Gospodarz.pl/gruenewoche.de Foto: gruenewoche.de

Głosuj na artykuł: +0 pkt.
razem głosów: 0

  Poleć

Jesteśmy na: Śledziku Facebooku

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.

Tytuł:

Kod:

Captcha


Treść:Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.