Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Gospodarz.pl Portal rolniczy

Bank BGŻ partner portalu

Polagra Premiery – NOWOŚCI na tapetę

Dodano: 2013-07-12

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Największe targi maszyn dla rolnictwa w Europie Środkowo – Wschodniej zbliżają się wielkimi krokami – już za pół roku – w 13 pawilonach – w nowym terminie 30 stycznia – 2 lutego 2014 odbędą się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY, będą one prezentacją ponad 300 NOWOŚCI na polskim rynku.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu

To już piąta edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia. Tradycyjnie pierwszego dnia organizatorzy zapraszają największe gospodarstwa i przedstawicieli handlu – dealerów z zakresu rolnictwa z Polski oraz z zagranicy. W ramach dnia Agrospecjalisty odbędzie się szereg wydarzeń – konferencji, warsztatów, szkoleń dedykowanych właśnie tej grupie zwiedzających. Kolejny dzień to czas dla adeptów branży, a więc Dzień Młodego Rolnika. Cały ten weekend przełomu stycznia i lutego zapisze się w pamięci każdego rolnika jako wydarzenie unikatowe.

 
Organizatorzy wsłuchali się w głos gości poprzednich edycji POLAGRY PREMIERY i w związku z ogromnym zainteresowaniem z ich strony do tegorocznej edycji dołączy Salon Hodowli i to od razu na przestrzeni dwóch pawilonów. Właśnie tu wystawcy zaprezentują NOWOŚCI z techniki hodowlanej, ale nie zabraknie też zwierząt. Premiery hodowlane potwierdziło już kilkunastu hodowców, a zamysłem organizatorów jest pokazanie nowych, maksymalnie wydajnych, wyjątkowo mięsnych okazów.
 

Edycja 2014 została uhonorowana patronatem medialnym Telewizji Polskiej, magazynu Top Agrar oraz portalu Gospodarz.pl. Także Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz ponad piętnaście związków i instytucji branżowych objęło Polagrę Premiery honorowym patronatem.
źródło: MTP, foto: MTP

Głosuj na artykuł: +0 pkt.
razem głosów: 0

  Poleć

Jesteśmy na: Śledziku Facebooku

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.

Tytuł:

Kod:

Captcha


Treść:Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.