Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portaluWiosenne Szepietowo

Dodano: 2014-03-21

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza 26 i 27 kwietnia do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu

Targi Ogrodnicze
 

Drodzy pasjonaci ogrodów, podczas tegorocznych targów wystawcy zaoferują Wam szeroki wybór drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych, kwiatów rabatowych i balkonowych, ziół, nasion i rozsad warzyw. Nie zabraknie małej architektury, sprzętu i mebli ogrodowych, nawozów i środków ochrony roślin. Tradycyjnie będziecie mogli zakupić literaturę fachową i produkty regionalne – swojskie chleby, wędliny, sery korycińskie, sękacze.
 

Targi Pszczelarskie
 

Już po raz szósty do Szepietowa przyjadą pszczelarze i firmy oferujące bogaty wybór miodów i sprzętu pasiecznego. W pasiece Ośrodka uzyskacie fachowe porady z zakresu pszczelarstwa. Zachęcamy również do obejrzenia wystawy sprzętu pasiecznego i kolekcji roślin miododajnych oraz wzięcia udziału w wykładzie Katarzyny Nazar-Koralewskiej z Dolnośląskiego Centrum Mikroorganizmów na temat: „Roli probiotyków – ApiBioFarmy i ApiFarmy w gospodarstwie pasiecznym”.
 

Konkursy i zabawy
 

Nie zapomnijcie zajrzeć do namiotu PODR. Zdobądźcie nagrodę podczas konkursu rozpoznawania roślin ozdobnych. Pucharem dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego nagrodzimy właścicieli najatrakcyjniejszych stoisk, wytwórców najlepszego produktu pszczelarskiego i wystawców z najbogatszą ofertą. Tradycyjnie wybierzemy również Hit Targów. Czas umilać nam będą występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych z powiatu wysokomazowieckiego.
 

Edukacja i porady
 

Targi ogrodnicze to nie tylko okazja do zakupów. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zadbał o elementy edukacyjne. Czekają na Was interesujące seminaria i pokazy – będziecie mogli dowiedzieć się jak z pomysłem urządzić ogród i obejrzeć pokaz tłoczenia oraz estryfikacji oleju rzepakowego. W namiocie PODR i na stanowiskach innych instytucji oraz organizacji działających na rzecz rolnictwa będą na Was czekać doradcy, którzy udzielą wszystkim zainteresowanym porad z zakresu m.in. produkcji rolniczej i ogrodniczej.


Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć plakat targów


1 2

Google+


źródło: PODR w Szepietowie, autor: Katarzyna Jamiołkowska, foto: PODR w Szepietowie

Kod:

Captcha


Treść:


Czy artykuł był pomocny?
+1 pkt.
razem głosów: 1Wiosenne Szepietowo
2014-04-25 10:19:30, napisał: minister_kopek

Szepietowo prężnie w swoim regionie działa jak widać, nie znam w tamtych okolicach żadnego innego ośrodka co by aż tak działał i promował wszelkie imprezy rolnicze.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • XIX Małopolska Giełda Agroturystyczna
 • XIX Małopolska Giełda Agroturystyczna

  Już po raz dziewiętnasty krakowianie oraz turyści odwiedzający Małopolskę mogli spotkać się z właścicielami gospodarstw agroturystycznych z Małopolski, innych regionów Polski i wybrać...
 • Analiza rynku nawozów mineralnych oraz cen nawozów w marcu 2016 r.
 • Analiza rynku nawozów mineralnych oraz cen nawozów w marcu 2016 r.

  Zapraszamy do zapoznania się z analizą rynku nawozów mineralnych oraz cen nawozów w marcu 2016 r. Zestawienie zostało przygotowane w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie na podstawie informacji...
 • Ceny ziemniaków w Polsce (21.04.2016)
 • Ceny ziemniaków w Polsce (21.04.2016)

  Jak wskazuje analiza danych zaprezentowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w dniach od 11 do 21 kwietnia 2016 roku średnia cena ziemniaków w Polsce w stosunku do notowań sprzed tygodnia...
 • Targi Ogrodnicze w Lubaniu
 • Targi Ogrodnicze w Lubaniu

  Za nami kolejna, już ósma, edycja Targów Ogrodniczych w Lubaniu. W tym roku podczas imprezy odwiedzić można było ponad 250 stoisk.
 • Tłumy na Wiosennych Targach Ogrodniczych
 • Tłumy na Wiosennych Targach Ogrodniczych

  W miniony weekend Szepietowo przeżywało istne oblężenie. Miłośnicy sadów i ogrodów wybierali wśród bogatego asortymentu szkółkarskiego ozdobnego i owocowego. Regionalne specjały cieszyły...