| Autor: redakcja12

Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty

Bank BGŻ BNP Paribas na przestrzeni października oraz grudnia zorganizował webinarium, podczas którego wszyscy zebrani goście mogli posłuchać o istotnych tematach dotyczących sektora agro.

Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty
12 grudnia 2017 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu webinarium, które poprowadziła Pani Marta Skrzypczyk, Starszy Ekspert ds. Analiz Sektorowych i Rynków Rolnych w Banku BGŻ BNP Paribas. Wszyscy zgromadzeni goście mogli posłuchać o trendach w sektorze rolno-spożywczym.

Z kolei w miesiącu październik eksperci Banku BGŻ BNP Paribas poruszali tematy z dziedzina prawa i nie tylko. Posród tematów, które zostały poruszone podczas tegorocznych webinariów były sporządzenie umowy z kontrahentem; o zmianach, które mogą zajść w przypadku ochrony danych osobowych w maju 2018 roku i w jaki sposób się do tego przygotować.

Wyjaśniono również jak będą wyglądać planowane zmiany w podatku od towarów oraz usług, a także w jaki sposób odczytywać oraz weryfikować sygnały w branży minimalizując ryzyko niewypłacalności.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!