PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA BIJAKOWA ZAWIESZANA NA PRZEDNIM LUB TYLNYM TUZ: szerokość robocza 180cm. Uzbrojenie : bijak łopatka - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-05-14

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 12500 PLN

cena do negocjacji

Tagi: kosiarka, kosiarka bijakowa

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 180 cm niemieckiej marki Jansen. Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego. Napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki)  zasilany jest z wyjścia  hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót).

Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi przedni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco - rozdrabniającego.

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na wzmocnioną przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd (zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe w kształcie łopatki. 
 
Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.
 
PARAMETRY TECHNICZNE:
*MODEL – JANSEN AG180 / szerokość koszenia 178cm
*Typ bijaka – łopatka (młotek) 1200g, 16 szt.
*Układ zawieszenia – TUZ, Kat.I oraz Kat. II
*Minimalna moc ciągnika – 45 KM
*Napęd – WOM 1000, wałek przekazu mocy w zestawie
*Masa –460 kg
*Długość przesuwu – ok. 25 cm
 
 
Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy