Praca » Biotechnik

Praca - Technolog Żywności Mikstat

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Mikstat, wielkopolskie

Stanowisko: Technolog Żywności

Oferent: AMI

Jeden z największych producentów drobiu i wędlin z polskim kapitałem, którego historia sięga 1978 roku, lider w eksporcie gęsi i pretendent do największego w Polsce hodowcy kaczek, z zachowaniem wysokich standardów technologicznych, ekologicznych i zdrowotnych, wyróżnionej certyfikatem IFS.

Opis stanowiska

  • Bieżący nadzór nad procesami technologicznymi na stanowiskach produkcyjnych, kontrolne pomiary technologiczne w systemach HACCP i IFS.
  • Opracowywanie i przygotowanie próbnych produktów.
  • Wprowadzanie do produkcji nowych i zmodyfikowanych produktów.
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej ,w tym specyfikacji z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych oraz standardów kontroli technologicznej.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe: technologia żywności, inżynieria produkcji lub pokrewne.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w zakładzie produkującym żywność).
  • Znajomość standardów HACCP, IFS, BRC w zakresie tworzenia procedur oraz wdrażania w obszarze produkcyjnym.
  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.
  • Kreatywności w tworzeniu rozwiązań technologicznych.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o przyjaznej dla pracownika kulturze organizacyjnej.
  • Pracę w firmie rodzinnej z tradycjami, będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju kompetencji (m. in. poprzez szkolenia) oraz awansu.

aplikacje prosimy nadsyłać na adres praca@illustro.pl z dopiskiem "Technolog żywności"

osoba do kontaktu: Beata Tasarz, tel. 574 474 789

data publikacji: 2019-07-04