Praca » Inne

Elektryk / Elektromonter

Nr referencyjny: 2725309

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubuskie

Stanowisko: Elektryk / Elektromonter

Oferent: ELEKTRO-CONECT Łukasz Szołtysik

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych

  • montaż tras kablowych

  • przeglądy i konserwacja istniejących instalacji elektrycznych

  • podłączanie i składanie szaf rozdzielczych -rozdzielni

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie Elektryka / Elektromontera

  • doświadczenia w branży

  • umiejętność pracy z rysunkiem

  • dokumenty SEP

  • dużym atutem będzie umiejętność porozumiewania się j. niemieckim

  • dbałość o jakość wykonania prac

Oferujemy:

  • polska umowę o prace na okres próbny później umowa niemiecka

  • prace w minimum pełnym wymiarze godzinowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie Concordia oraz A1

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje max 2-osobowe)

  • zjazdy do Polski system 4/1 na koszt Pracodawcy

  • samochód służbowy na każda brygadę (1 na 4 osoby)

  • firmową odzież roboczą

  • narzędzia do pracy renomowanych marek

  • wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • wynagrodzenie wypłacane na czas

  • możliwość długotrwałej współpracy