Praca » Inne

Kierownik zmiany

Nr referencyjny: 2440733

Ważna przez:

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński, dolnoslaskie

Stanowisko: Kierownik zmiany

Oferent: POLMLEK Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (technologia żywności, towaroznawstwo, itp.);

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);

  • umiejętność zarządzania pracownikami m.in. delegowania i rozliczania zadań;

  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania;

  • chęć rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

Obowiązki:

  • zarządzanie i planowanie pracy podległego zespołu;

  • nadzór i realizacja zadań działu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami;

  • raportowanie wyników pracy;

  • dbanie o jakość, bezpieczeństwo i produktywność na stanowiskach pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży mleczarskiej;

  • Otwartość pracodawcy na pomysły i nowe rozwiązania;

  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;

  • Możliwość dojazdu busem na trasach:

    • Olsztyn – Lidzbark Warmiński

    • Bartoszyce – Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński