Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 2142210

Ważna przez:

Lokalizacja: , opolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Oferent: KMK AGRO Sp.J.

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż MASZYN DO ZBIORU, MYCIA, WAŻENIA I PAKOWANIA WARZYW

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

  • fachowe doradztwo

  • tworzenie koncepcji instalacji w oparciu o wymagania klienta i wiedzę techniczną

  • przygotowywanie ofert techniczno – handlowych

  • szkolenie techniczne klienta

  • uczestnictwo w targach branżowych

  • raportowanie bieżących działań

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętności pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na średnim poziomie zaawansowania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

  • umiejętność korzystania z programów typu WORD i EXCEL

Oferujemy:

  • szkolenia produktowe

  • rozwój zawodowy

  • umowę o pracę i warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników sprzedaży

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie