Praca » Inne

Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów i Surowców Wtórnych

Nr referencyjny: 2220700

Ważna przez:

Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów i Surowców Wtórnych

Oferent: SUEZ Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Wsparcie procesów handlowych w Spółce.

  • Wyszukiwanie nowych rynków zbytu dla surowców wtórnych i odpadów przemysłowych.

  • Negocjowanie warunków sprzedaży/zagospodarowania z odbiorcami odpadów zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi.

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z odbiorcami odpadów.

  • Analiza i monitoring rynku odpadów przemysłowych i surowców wtórnych.

  • Prowadzenie wymaganej prawem i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w obrocie odpadami przemysłowymi i surowcami wtórnymi w ramach realizacji kontraktu z odbiorcą odpadów.

  • Prowadzenie rejestru zapytań ofertowych.

  • Archiwizację dokumentów powstających w procesie ofertowania.

  • Sporządzanie raportów handlowych i prezentacji.

  • Stosowanie procedur obowiązujących w Spółce.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży zagospodarowania odpadów i surowców wtórnych;

  • Znajomości pakietu MS Office, w tym znajomości MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;

  • Umiejętności analizy danych oraz logicznego myślenia;

  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności;

  • Skrupulatności i dokładności niezbędnej w pracy z dokumentami;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: