Praca » Inne

Specjalista/ka ds. sprzedaży pasz dla drobiu

Nr referencyjny: 2007128

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubelskie

Stanowisko: Specjalista/ka ds. sprzedaży pasz dla drobiu

Oferent: Trenkwalder

Opis stanowiska

  • realizacja założonych celów handlowych w zakresie sprzedaży pasz dla drobiu na podległym terenie (województwo wielkopolskie),

  • wsparcie merytoryczne w zakresie sprzedaży oraz doradztwa żywieniowego dla doradców w regionie,

  • organizowanie oraz prowadzenie szkoleń dla klientów firm w zakresie nowych trendów żywienia i produkcji drobiu,

  • podejmowanie aktywności handlowych w celu pozyskania nowych klientów oraz rozwijania sprzedaży u klientów obecnych (w tym również prowadzenie negocjacji biznesowych).

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w zakresie sprzedaży pasz oraz doradztwie żywieniowym dla klientów specjalizujących się w hodowli drobiu (gospodarstwa rolne, fermy hodowlane itp.),

  • doświadczenie we wsparciu merytorycznym doradców żywieniowych podczas współpracy z klientami,

  • wykształcenie wyższe z zakresu żywienia zwierząt, zootechniki lub nauk pokrewnych,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz motywacja do podejmowania działań sprzedażowych w terenie na terenie centralnej Wielkopolski.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u producenta pasz i dodatków paszowych dla drobiu,

  • pracę w doświadczonym gronie specjalistów żywieniowych oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,

  • etapowy proces wdrożenia do pracy oraz dużą samodzielność i swobodę działania po okresie wdrożeniowym,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz wysokie prowizje uzależnione od wyników sprzedaży,

  • samochód służbowy oraz niezbędne do realizacji powierzonych zadań narzędzia m.in. telefon komórkowy oraz laptop,

  • cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe oraz wiedzę z zakresu nowoczesnych trendów w żywieniu drobiu,

  • bogaty pakiet socjalny dopasowany do potrzeb pracownika.