Praca » Inne

Technolog piekarnictwa

Nr referencyjny: 2635910

Ważna przez:

Lokalizacja: Teresin, mazowieckie

Stanowisko: Technolog piekarnictwa

Oferent: Polskie Młyny S.A.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzór i kontrola nad procesem produkcji mąk standaryzowanych i niestandaryzowanych ,

  • Wprowadzanie nowych wyrobów piekarniczych,

  • Doradztwo technologiczne i wytwórcze,

  • Rozliczanie komponentów,

  • Analiza zwrotów i reklamacji,

  • Prowadzenie dokumentacji piekarni,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • Szkolenie pracowników z procesów technologicznych oraz receptur.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe technologia żywności bądź kierunek pokrewny, ewentualnie wykształcenie średnie zawodowe,

  • Doświadczenie w branży piekarniczej,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Obsługa komputera,

  • Wiedza specjalistyczna z branży piekarniczej,

  • Wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych,

  • Otwartość na wprowadzanie innowacji oraz ciągły rozwój,

  • Zaangażowanie,

  • Komunikatywność.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Samodzielną i ciekawą pracę,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.