Praca » Usługi rolnicze

Doradca Techniczno-Handlowy - Rolnictwo Precyzyjne

Nr referencyjny: 309432

Lokalizacja: Wielkopolska i Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy - Rolnictwo Precyzyjne

Oferent: TPI Sp z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż rozwiązań dla rolnictwa precyzyjnego firmy Topcon głównie na terenie północnej lub zachodniej Polski.

W szczególnoœści do obowiązków Doradcy będzie należało:

  • Sprzedaży systemów rolnictwa precyzyjnego, prowadzenie procesów handlowych, CRM

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • Samodzielne poszukiwanie klientów oraz utrzymywanie z nimi relacji

  • Obsługa techniczna obecnych Klientów TPI

  • Współpraca z lokalnymi biurami handlowymi i serwisem TPI

  • Praca w przewadze w delegacji (duża liczba wyjazdów, 60-70% czasu pracy)

  • Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Minimum œśrednie wykształcenie - mile widziane wyższe lub techniczne w branży rolniczej lub przemysłowej

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Rozumienia branży rolnej

  • Zamiłowania do techniki

  • Samodzielności w planowaniu i efektywności

  • Prawo jazdy kat. B oraz zamiłowanie do jazdy samochodem

  • Gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji sprzedażowych i technicznych

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Pozytywnego nastawienia na osiąganie zakładanych celów i zaangażowania w ich osiąganie

Dużym atutem będzie doświadczenie w branży sprzedaży maszyn, sprzętu rolniczego, systemów rolnictwa precyzyjnego oraz umiejętności techniczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy, auto, komputer, telefon

  • Profesjonalne szkolenia

  • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Pracę u wiodącego dostawcy technologii pomiarowych w Polsce