Praca » Usługi rolnicze

Specjalista ds. Planowania i Sterowania Zasobami Mleka

Nr referencyjny: 480327

Ważna przez:

Lokalizacja: Opole, opolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Planowania i Sterowania Zasobami Mleka

Oferent: Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.

Opis stanowiska

  • analiza zasobów i zapotrzebowania na mleko

  • dysponowanie zasobami mleka pomiędzy zakładami krajowymi i zagranicznymi

  • współudział w tworzeniu bilansu surowca mlecznego

  • sporządzanie potrzebnej dokumentacji

Wymagania:

  • znajomość technologii żywności, szczególnie technologii mleczarstwa

  • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • umiejętności analityczne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża
    mleczarska)

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • pakiet świadczeń dodatkowych