Praca » Usługi rolnicze

Specjalista ds. szkoleń technicznych

Nr referencyjny: 463290

Ważna przez:

Lokalizacja: home office, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. szkoleń technicznych

Oferent: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, europejskiego dostawcy maszyn wykorzystywanych w nowoczesnym rolnictwie, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. szkoleń technicznych, którego zadaniem będzie przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów na terenie Niemiec.

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku będzie należało:
- przygotowywanie i prowadzenie szkoleń technicznych w obszarze nowych produktów firmy (siewniki, agregaty) dla aktualnych oraz nowych klientów firmy (dystrybutorzy);
- bliska współpraca z osobą odpowiedzialną za sprzedaż w regionie;
- współpraca z klientami w kontekście zapytań technicznych dotyczących produktu.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, (preferowane kierunki: rolnictwo, mechanika i budowa maszyn itp.);
- doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia szkoleń produktowych będzie niekwestionowanym atutem;
- otwartość na częste podróże służbowe do Niemiec;
- dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w międzynarodowej firmie;
- minimum dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z potencjalnymi klientami - warunek konieczny;
- otwartość na pracę na zasadzie home-office.

Oferujemy:

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- otwartość na rodzaj zatrudnienia (umowa o pracę, B2B);
- wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
- możliwość nawiązania długoletniej współpracy.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/