Dodano: 2016-04-18

Osoba kontaktowa: Agata Kleczko

Adres: woj. cala-polska,
Al.Jerozolimskie 134 , 02-305, Warszawa

Strona WWW:

Dodaj ogłoszenie

Formularz kontaktowy

thumbnail

praca Technolog R&D - szukam

Randstad Professionals od ponad dziesięciu lat specialuzje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistód do sektora produkcyjnego, łańcuch dostaw oraz branży budowlanej. Agencja zatrudnienia nr licencji 47.
Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej z branży mleczarskiej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
TECHNOLOG R&D

Lokalizacja: Polska – fabryka w w okolicach Przasnysza (woj. mazowieckie)
Cel stanowiska: Optymalizacja i modyfikacja procesu, rozwijanie i wdrażanie nowych technologii

Główne zadania:

  •  Identyfikacja/ocena i wdrożenie poprawy istniejących formuł, procesów i opakowań w celu podniesienia jakości produktu oraz optymalizacji kosztu.
  • Opracowanie/proponowanie rozwoju formuł, procesów i opakowań pod kątem wymagań Inżyniera ds. Wdrożenia Nowych Projektów oraz z uwzględnieniem możliwości fabryki.Organizacja i przeprowadzanie testów nowych produktów.
  •  Opracowywanie protokołów badań oraz prowadzenie obserwacji nowych produktów we współpracy z Inżynierem ds. Wdrożenia Nowych Projektów oraz osobami odpowiedzialnymi za produkcję i jakość.
  •  Optymalizacja kosztów prób oraz wykorzystania maszyn i materiałów.
  •   Opracowywanie specyfikacji i projektów (opakowań).
  •  Współpraca z działem zakupów nad optymalizacją materiałów.
  • Aktualizacja specyfikacji technicznych oraz parametrów formuł, za które jest odpowiedzialny.
  •  Identyfikacja i wdrażanie modyfikacji receptur oraz opakowań zgodnie z możliwościam fabryki, kosztem materiałów i surowców oraz wymaganiami prawnymi.
Wymagania:

  •     Wykształcenie wyższe w zakresie nauk o żywności.
  •  Doświadczenie w branży serowarskiej w dziale technologicznym lub R&D.
  •     Płynny angielski (w mowie i piśmie).
  •     Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.
  •     Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy

  •     Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •   Odpowiedzialną pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu.
  •   Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet ubezpieczeń na życie i medyczno-socjalny)
  •     Możliwość szkoleń i awansu zawodowego