Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Dziś jest: wtorek, 23 maj 2017r.


Turniej Precyzyjny Gospodarz

 
Rusza szósta edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz” organizowanego przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl. W 2017 roku w ramach konkursu szykujemy dla Was 4 eliminacje, które będą odbywały się wraz z towarzyszącymi imprezami. Zapraszamy do udziału w konkursie Precyzyjny Gospodarz podczas targów:
  • AGRO-PARK Lublin - 4-5 marca (lubelskie)
  • OPOLAGRA Kamień Śląski - 9-11 czerwca (opolskie)
  • AGRO-TECH Minikowo - 1-2 lipca (kujawsko-pomorskie)
  • Roltechnika Wilkowice - 19-20 sierpnia (wielkopolskie) 
W 2017 roku zmianie nie ulegnie formuła konkursu. Tak jak w ubiegłym roku zwycięzcą każdej z rywalizacji będzie osoba, która precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie przekłuje baloniki umieszczone na przyczepie. W szóstej edycji turnieju Precyzyjny Gospodarz każdy z zawodników będzie, więc miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego w nieco nowocześniejszym wydaniu. Rolę rączego rumaka spełni bowiem ciągnik Zetor, do którego przytroczona zostanie lanca, z kolei balonik będzie znajdował się na przyczepie Metal-Fach. Po przekłuciu balonika należy zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku będzie trzeba powrócić na miejsce startowe. 
Zapraszamy do rejestracji do kolejnnych zmagań w konkursie w 2017 r. Uwaga! Zgłoszenie w formularzu internetowym nie gwarantuje udziału w konkursie.

Podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2016

Podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2015

Zobacz podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2014

 Zobacz podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2013

Precyzyjny Gospodarz 2012

 
 Regulamin turnieju

 


Rejestracja

* pola wymagane
Imię:*
Nazwisko:*
Wiek:*
Nr telefonu:*
Kod pocztowy:*
Dzień startu:*
Miejsce startu:*
Skąd wiesz o konkursie:
E-mail:
Rozmiar koszulki:*
CaptchaCaptcha:*
Projekt jest współfinansowany w 85% ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
unia europejska


View my Iframe Content