Mazurskie AGRO SHOW Ostróda 2018

Dodano: 2017-12-06, komentarzy: 0
Mazurskie AGRO SHOW Ostróda 2018

Start: 2018-02-10 09:00:00

Koniec: 2018-02-11 17:00:00

Gdzie: Ostróda


Przed nami czwarta już edycja wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda.

Podobnie jak w latach poprzednich również teraz, w przede dniu kolejnego sezonu, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Na Wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu, którzy zaprezentują czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń.

Jesteśmy doświadczonym organizatorem Międzynarodowych Wystaw Rolniczych AGRO SHOW, czyli największych w Europie plenerowych imprez o tematyce rolniczej, które co roku gromadzą rekordowe liczby wystawców i zwiedzających z kraju i zagranicy. Naszym zamierzeniem jest, aby odbywająca się w Ostródzie wystawa stała się najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

Mazurskie AGRO SHOW odbędzie się w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Expo Mazury, zlokalizowanym przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. To jedno z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy i zarazem doskonałe miejsce prezentacji dla: producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, przedsiębiorstw nawozowych, prasy branżowej, organizacji rolniczych oraz innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem.

ZAPRASZAMY do Ostródy


Tagi powiązane z tym hasłem:
targi Ostróda, targi, Mazurskie Agro Show 2018, Mazurskie Agro Show


Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Tytuł
Treść