Roltechnika 2018

Dodano: 2018-03-27, komentarzy: 0
Roltechnika 2018

Start: 2018-08-18 09:00:00

Koniec: 2018-08-19 17:00:00

Gdzie: Wilkowice/ k Leszna


Roltechnika jest unikalną w skali kraju wystawą, na której spotykają się rolnicy. To miejsce gdzie wystawcy, dealerzy maszyn, urządzeń, narzędzi i produktów stosowanych w rolnictwie mogą spotkać się bezpośrednio ze swoimi docelowymi klientami.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem wystawy są Międzynarodowe Targi Poznańskie. To właśnie jedna z największych w Europie marek targowych od lat wspiera polskie rolnictwo, organizując dla branży i rolników targi, wystawy, imprezy, wydarzenia takie jak np. ogromne i z rozmachem przygotowywane co dwa lata targi POLAGRA-PREMIERY, realizowane z impetem na łacznej powierzchni 45 ha i przygotowywanych przez cały rok polach pod pokazy maszyn, ale również bardziej kameralne, lecz bogate organizacyjnie i ofertowo: Agro-Park Lublin, Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, czy wystawa - Roltechnika.
 
Wieloletnia współpraca organizacyjna Międzynarodowych Targów Poznańskich z Gminą Lipno, Klubem Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, popierana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także władze lokalne: Wojewodę Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a także Agencje: Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), Nieruchomości Rolnych (ANR),  Rynku Rolnego (ARR) zapewnia profesjonalne i adekwatne do potrzeb klientów przygotowanie wystawy Roltechnika.
 
Działania organizatorów nie tylko polegają na umożliwieniu wystawcom kontaktu z potencjalnymi klientami, ale także stymulują branżę, stwarzając warunki i miejsce do prezentacji maszyn, eksperckich dyskusji, po to, by najważniejszy w Polsce sektor gospodarki, jakim jest rolnictwo, prężnie rozwijało się, było nowoczesne , a wiedza i doświadczenie zdobyte podczas organizowanych targów i wystaw owocowało innowacyjnością oraz dywersyfikacją polskiego rolnictwa, tak wewnątrz kraju, jak i na zewnątrz.
 
Co roku na Roltechnice prawdziwe tłumy zwiedzających mogą zapoznać się z nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo, firmę na kolejny sezon.


Tagi powiązane z tym hasłem:
Wilkowice, rolnictwo, dealerzy maszyn, rolnicy, pola, MTP, Festiwal Starych Ciągników, wystawa, Roltechnika


Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Tytuł
Treść