| Autor: redakcja6

Nabór wniosków związanych z rybactwem śródlądowym i hodowlą ryb (29.01-11.02.2013)

Jak zapowiedziała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, z dniem 29 stycznia będzie można składać wnioski dotyczące rybołówstwa śródlądowego, natomiast w ramach działań dotyczących hodowli ryb – od 1 stycznia.

Nabór wniosków związanych z rybactwem śródlądowym  i hodowlą ryb (29.01-11.02.2013)
W ramach działań dotyczących rybołówstwa śródlądowego, wnioski o przyznanie dofinansowania będzie można składać w terminie od 29 stycznia do 11 lutego 2013 roku.

Pomoc udzielona rybakom obejmować będzie: zakup, budowę, przebudowę, remonty obiektów budowlanych lub urządzeń służących do wyładunku i przechowywania produktów rybnych, naprawy sprzętu pływającego i sprzętu rybackiego.
 
ARiMR umożliwia również uzyskanie dofinansowania na remonty m.in. magazynów sprzętu rybackiego, nabrzeża lub miejsca postoju sprzętu służącego do połowu ryb oraz modernizację łodzi rybackiej, np. wymianę silnika, a także prac, które doprowadzą do poprawy jakości produktów rybnych.
 
Jednocześnie przyjmowane będę wnioski w ramach działań dotyczących chowu i hodowli ryb, które będzie można składać od 1 do 11 lutego 2013 roku. Z założenia obejmować mają inwestycje dotyczące: zakupu i instalacji urządzeń napowietrzających i natleniających.
 
Wszystkie wnioski przyjmowane będą w regionalnych oddziałach Agencji, właściwych ze względu na miejsce położenia obiektu chowu lub hodowli, w którym będą realizowane inwestycje.
 
Wnioski można składać osobiście, bądź przez upoważnioną do tego osobę. Możliwe jest również nadanie przesyłką pocztową lub kurierską.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!