| Autor: redakcja6

Tegoroczna edycja turnieju „Precyzyjny Gospodarz” zakończona

Podczas trwania targów AGRO-PARK w Lublinie, w dniach 27-28 października bieżącego roku, odbyła się ostatnia w tym roku edycja turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.

Tegoroczna edycja turnieju „Precyzyjny Gospodarz” zakończona
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"Organizatorem konkursu był Twój portal rolniczy Gospodarz.pl, przy współpracy z Bankiem BGŻ, firmą Zetor Polska, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i Targami Lublin S.A.

 
Uczestnicy musieli pokonać w jak najkrótszym czasie tor sprawnościowy w kształcie łuku, mając do dyspozycji ciągnik Zetor Proxima 90 plus z przyczepą dwuosiową dziesięciotonową. Pierwsze miejsce podczas sobotnich rozgrywek zajął pan Dominik Skalni z czasem 5 min 6 sek., zmagając się nie tylko z torem, ale również z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Natomiast niedzielnym zwycięzcą został pan Tomasz Szpakowski osiągając czas 3 min. 36 sek. Jednocześnie to właśnie ten wynik zapisał się w historii tegorocznego turnieju jako najlepszy spośród wszystkich pierwszych miejsc.
 
Szcześliwcy otrzymali w nagrodę nawigacje oraz dwuosobowe wycieczki do fabryki ciągników Zetor w Czechach. Pozostałym uczestnikom wręczono zestawy upominkowe od firmy Zetor oraz Twojego portalu rolniczego Gospodarz.pl.


 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!