Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
AGI dla ziarna

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


To długa droga od pola do stołu. Ag Growth International odgrywa istotną rolę w tej...

To długa droga od pola do stołu. Ag Growth International odgrywa istotną rolę w tej podróży. Każde zboże musi być przechowywane i obsługiwane we właściwy sposób. Nasi klienci potrzebują, aby działo się to w sposób bezpieczny i niezawodny. Każde ziarno potrzebuje AGI.Produkcja zboża wymaga ciężkiej pracy, cierpliwości i starannego planowania.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGI jest takie samo. W 1996 roku wyrośliśmy z ziarna jednej firmy w Swift Current, Saskatchewan, aż do bogatej gamy wiodących w branży marek na świecie.AGI powstała od podstaw, oparta na sześciu podstawowych wartościach: Bezpieczeństwie, Rozwoju, Doskonałości, Innowacji, Pracy zespołowej i Integralności. Każdy odgrywa rolę w naszym sukcesie. Ten duch przedsiębiorczości, z którym zaczęliśmy, nadal inspiruje nas do bycia lepszym codziennie. Jako wyraźny lider branży w Ameryce Północnej i posiadający znaczny udział w rynku międzynarodowym, szybko stajemy się światowym liderem w przemyśle transportu, magazynowania i kondycjonowania zboża.
 
Posiadamy ponad 1,3 miliona metrów kwadratowych obiektów produkcyjnych i ponad 1600 ciężko pracujących pracowników, którzy produkują produkty potrzebne klientom.
 
Każdego dnia stajemy się lepsi w zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Możemy dostarczyć każdy produkt według indywidualnych potrzeb klienta lub kompletny system, od góry do dołu. Oczywiście nic nie byłoby możliwe bez mężczyzn i kobiet na naszych zakładach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. To ci członkowie naszego zespołu dostarczają jakości i niezawodności za każdym razem. Podobnie jak nasze niezawodne produkty, nasi niezawodni ludzie pracują razem, aby wykonać zadanie.
 
Ze względu na nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości poszukujemy najlepszych firm do naszej rodziny AGI. Mamy za sobą renomy czołowych marek, takich jak Westfield, Hi Roller i Westeel. Marki, które niosą za sobą lojalność i zaufanie naszych klientów. Jesteśmy najlepsi, ponieważ znajdujemy i zdobywamy najlepsze, bez kompromisu.
 
Tworzymy przyczółek w Ameryce Łacińskiej, ponieważ nasz zespół w Brazylii stanowi ogromny potencjał tego kraju. Oznacza to szerszą różnorodność na świecie i poszerzy nasze horyzonty dla przyszłego wzrostu.
 
Nasze usprawnione obiekty sprawią, że będziemy bardziej efektywni i produktywni niż kiedykolwiek wcześniej. Kontynuując inwestowanie w nasze obiekty zobowiązujemy się codziennie do udoskonalania naszych produktów. Oznacza to, że będziemy w stanie obsłużyć rosnące potrzeby naszych klientów w przyszłości. Inwestując w naszych ludzi i nasze obiekty, zawsze udoskonalamy naszą obsługę klientów i wzmacniamy naszą podstawę. To nie tylko zwiększa doświadczenie wobec naszych klientów, ale przygotowuje nas do nowych możliwości w przyszłości.
 
Nasi klienci potrzebują nas, a te potrzeby stale się zmieniają, gdy idziemy naprzód. Kiedy budujemy w oparciu o naszą wizję i wartości, nie ma końca tego, co możemy osiągnąć.
 
Gdziekolwiek jest żniwo – my też tam będziemy. AGI.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Niewielki eksport pszenicy z Polski
 • Niewielki eksport pszenicy z Polski

  W 2017 roku eksport pszenicy z Polski był wyraźnie mniejszy niż rok wcześniej i wyniósł 2,8 mln t. Większość sprzedaży trafiła do Niemiec, krajów afrykańskich i na Półwysep Arabski.
 • Niskie, ale stabilne ceny zbóż w 2017 roku
 • Niskie, ale stabilne ceny zbóż w 2017 roku

  2017 rok był już trzecim z rzędu charakteryzującym się relatywnie niskimi, choć wyższymi niż rok wcześniej, cenami skupu zbóż. Jest to w dużym stopniu związane z dużą podażą ziarna na...
 • Postęp w uprawie pszenicy
 • Postęp w uprawie pszenicy

  W naszym regionie pszenica jest gatunkiem o podstawowym znaczeniu w kontekście bezpieczeństwa żywnościowego. W Polsce areał jej uprawy stanowi 25% powierzchni przeznaczanej pod zasiewy zbóż i...
 • Ceny pszenicy, jęczmienia i kukurydzy w Polsce wyższe niż średnio w UE
 • Ceny pszenicy, jęczmienia i kukurydzy w Polsce wyższe niż średnio w UE

  Z analizy danych obejmujących okres od 12 do 18 czerwca 2017 r. wynika, iż ceny polskiej pszenicy, jęczmienia paszowego i kukurydzy były wyższe od przeciętnych cen we Wspólnocie.
 • Zmiany w ustawie o ochronie prawnej odmian roślin
 • Zmiany w ustawie o ochronie prawnej odmian roślin

  Ustawa wprowadza nowe rozwiązania w relacjach pomiędzy hodowcami oraz organizacjami hodowców, a posiadaczami gruntów rolnych oraz organizacjami posiadaczy gruntów rolnych, w zakresie pobierania...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl