| Autor: mikolaj

CLAAS CARGOS 700. Wielozadaniowa przyczepa od CLAAS

Firma CLAAS ciągle inwestuje w segmencie przyczep samozaładowczych. Latem ubiegłego roku firma wprowadziła nowy produkt do segmentu przyczep wielozadaniowych - przyczepę CARGOS 8000. Natomiast w tym roku, podczas jubileuszu 50-lecia „50 lat przyczep z Bad Saulgau” została zaprezentowana nowa przyczepa CARGOS 9000 o zwiększonej ładowności.

CLAAS CARGOS 700. Wielozadaniowa przyczepa od CLAAS

CLAAS CARGOS 700 na targach Agritechnica

Na targach Agritechnica firma CLAAS zaprezentuje po raz pierwszy przyczepę do transportu sieczki – CARGOS 700 – uzupełniając tym samym swoją ofertę o maszyny używanych podczas procesu zbioru pasz.

Od 50 lat w fabryce CLAAS w Bad Saulgau są produkowane i nieprzerwanie ulepszane przyczepy. W 2009 roku firma dokonała znaczącego kroku w rozwoju przyczepy CARGOS 9000 i weszła na stale rosnący segment przyczep wielozadaniowych. Jej mniejszy brat, CARGOS 8000 został wprowadzony na rynek w zeszłym roku z wieloma innowacyjnymi funkcjami. W procesie rozwoju była brana pod uwagę również przyczepa do przewozu sieczki. W związku z tym CARGOS 700 ma taką samą stabilną ramę i skręcaną konstrukcję jak przyczepa typu kombi. Struktura budowy skrzyni również jest stożkowa, a przedni panel został pochylony o 30 stopni do przodu dla zwiększenia wielkości załadunku nawet do 51 m³ oraz dla poprawy rozładunku. Podłoga rusztowa jest jak zwykle ocynkowana, a jej napęd dla bezpieczeństwa jest zamknięty w profilu C ramy głównej. Opcjonalnie jest dostępny również napęd dwustopniowy do podłogi rusztowej.


CLAAS CARGOS 700CLAAS CARGOS
(kliknij, aby powiększyć)

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!