Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Nowość firmy Metaltech na Agro Show 2016. Wóz Samowyładowczy RAPID 15

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Wóz samowyładowczy to nowość firmy Metaltech na rynku polskim. Rapid służy do transportu...

Wóz samowyładowczy to nowość firmy Metaltech na rynku polskim. Rapid służy do transportu ziaren zbóż, nasion roślin strączkowych, kukurydzy oraz kukurydzy w kolbach pomiędzy kombajnem a przyczepami transportowymi. 


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Wóz Samowyładowczy RAPID 15

Zastosowanie wozu pozwala eliminować przestoje kombajnów związane z rozładunkiem, zachować ciągłość pracy, zwiększając przy tym ich wydajność. Najważniejszymi elementami wozu są: rama podwozia zawieszona sztywno na jednej osi, rama wysypowa (realizująca podnoszenie skrzyni ładunkowej) oraz skrzynia ładunkowa zawieszona jednostronnie na ramie wysypowej i wywracana o zadany kąt poprzez zespół cylindrów hydraulicznych.

Wóz może być wyposażony w nadstawy objętościowe, stopę podporową, pełne oświetlenie LED, kamerę, uchylną burtę boczną (dodatkowo z możliwością demontażu), listwę zsypową hydrauliczną, kliny podporowe, drabinkę inspekcyjną, okna wziernikowe, instalację hamulcową drogową, skrzynkę narzędziową, zbiornik na wodę. Maszyna powstawała we współpracy z największymi krajowymi plantatorami warzyw. Dzięki czemu powstał produkt o bardzo szerokim zastosowaniu i spełniający wszystkie założone funkcje. Dodatkowo okazało się że wóz może być wykorzystywany również w innych gałęziach produkcji rolniczej i sadowniczej.
 
WOZY PASZOWE
 
Wozy paszowe przeszły lifting dotyczący nowego podestu roboczego. Umożliwia on większą funkcjonalność i łatwość obsługi wozu paszowego z obu stron.

DMUCHAWA DO SŁOMY
 
Nowoczesne maszyny rolnicze muszą być coraz bardziej uniwersalne. Proponowana przez Metaltech rozścielarka do słomy łączy dwa kluczowe rozwiązania: wóz paszowy i dmuchawę do słomy. Eliminuje to konieczność posiadania dwóch osobnych maszyn.
 
Jakość ściółki stanowi jeden z najważniejszych elementów wpływających na stan zdrowia i higieny zwierząt w gospodarstwie. Oferowane przez nas rozścielarki do słomy zapewniają równomierne rozłożenie słomy na całym obszarze przebywania zwierząt. Rozścielarka pozwala również obniżyć koszty zużycia słomy w porównaniu z metodą ręczną o 30-50% w całym cyklu.
 
Najważniejszym elementem rozściełarki jest koło dmuchawy składające się z 10 łopatek.
 
Szerokość łopatek i ich zagęszczenie pozwala wyrzucić równomierny i szeroki strumień materiału. Za pomocą hydraulicznie sterowanej klapy oraz obracanej wieży reguluje się odległość i kierunek wyrzutu.
 
Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0
2017-02-14 02:00:24, napisał: Gość

lubię nowości, więc z nowości , to chyba najbardziej przydał mi się wóz paszowy fider z zamet nigdy wcześniej nie czerpałem takiej przyjemności ze swojej pracy, zresztą ta maszyna to nowoczesność w każdym caluPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku
 • Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku

  W dniach 6 - 10 czerwca 2017 r. w Mińsku na Białorusi odbędzie się 27 edycja międzynarodowych targów BELAGRO. To największa w tamtym regionie wystawa branży rolnej. Przez pięć dni swoją...
 • ZIELONE AGRO SHOW 2017 za nami!
 • ZIELONE AGRO SHOW 2017 za nami!

  Za nami kolejna edycja Zielonego Agro Show. Wystawa odbyła się w dniach 27-28 maja 2017 r. na terenie Moto Parku w miejscowości Ułęż. Były to jedyne takie miejsce w Południowo-Wschodniej...
 • Rośnie sprzedaż przyczep rolniczych
 • Rośnie sprzedaż przyczep rolniczych

  Z danych opublikowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w kwietniu 2017 r. zarejestrowano łącznie 333 szt. nowych przyczep rolniczych, co oznacza wzrost o...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w kwietniu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w kwietniu 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że kwietniu 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce spadła o 184 szt. wobec marca i wyniosła 726 szt. Oznacza to...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl