Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Opolagra 2015. Podsumowanie wystawy

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 12-14 czerwca 2015 r. po raz XII-ty odbyła się największa regionalna wystawa rolnicza...

W dniach 12-14 czerwca 2015 r. po raz XII-ty odbyła się największa regionalna wystawa rolnicza w Polsce – Opolagra.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


OPOLAGRA 2015

W miniony weekend za sprawą organizatora, czyli DLG AgroFood, na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim odbyła się kolejna z cyklu impreza rolnicza - Opolagra. W czasie trwania dwunastej edycji wystawy swoje produkty zaprezentowało 472 wystawców.

Wśród oferty światowych marek producentów maszyn i urządzeń rolniczych znalazły się ciągniki, agregaty uprawowe, opryskiwacze, sieczkarnie, prasy rolujące, przyczepy, wozy paszowe, ładowarki itp. Nie zabrakło także wystawców prezentujących konstrukcje stalowe, silosy, suszarnie, mieszalniki pasz, zbiorniki na paliwo i wodę, kompleksowe wyposażenia budynków inwentarskich, systemy przechowywania warzyw i owoców, środki ochrony roślin, nasiona, pasze i wiele innych rozwiązań niezbędnych w produkcji roślinnej i zwierzęcej.

(kliknij, aby powiększyć)


Pomimo mocno doskwierającego upału, najnowocześniejsze maszyny przeznaczone dla rolnictwa przybyło zobaczyć 45 000 gospodarzy z rodzinami. Wysoka liczba zwiedzających po raz kolejny podkreśliła rangę największej regionalnej imprezy rolniczej w Polce, niemniej jednak zeszłoroczny rekord, kiedy to liczbę zwiecających oceniono na 49 tys., nie został pobity.

Pokazy maszyn i dronów

Atrakcją tegorocznej Opolagry, były tradycyjnie pokazy maszyn w polu. Setka urządzeń rolniczych prezentowanych podczas pracy na specjalnie przygotowanych torach spełniających normy ISO, stworzyła widowisko o niesłabnącej popularności. Ich rangę podkreśliły komentatorzy, którzy na bieżąco dostarczali informacji o przebiegu prezentacji agregatów uprawowych, maszyn do zbioru traw w tym kosiarek, pras i sieczkarni samojezdnych o wysokich wydajnościach, opryskiwaczy polowych itp. Problem stanowił jednak dość słaby pokos, który nieco utrudnił przeprowadzenie pokazu.


(kliknij, aby powiększyć)

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +8 pkt. razem głosów: 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl