| Autor: redakcja

Zetor Crystal 2018

Producent traktorów Zetor z radością informuje, że już wkrótce wprowadzi na rynek nową generację ZETOR CRYSTAL.

Zetor Crystal 2018
Zetor Crystal w edycji 2018
Zetor Crystal przed 50 laty rozsławił czeskiego producenta ciągników na całym świecie. Nowy sześciocylindrowy traktor o maksymalnej mocy 171 KM zostanie 23 sierpnia po raz pierwszy zaprezentowany światu w ramach otwarcia międzynarodowego agrosalonu  „Země Živitelka’’ w Czeskich Budziejowicach w Czechach.  Od tego dnia będzie już można ciągnik zamawiać.

„CRYSTAL wraca dokładnie w 50. rocznicę wprowadzenia tego popularnego modelu na rynek. W trakcie rozmów z naszymi klientami często słyszymy życzenie, aby ZETOR rozszerzał swoją ofertę traktorów o większej mocy. Dzięki nowej maszynie CRYSTAL marka ZETOR wraca do segmentu maszyn o mocy do 170 KM. Życzę ciągnikom nowej generacji, by znalazły drogę do klientów i nawiązały do swoich dawnych sukcesów“ - mówi Marián Lipovský, dyrektor wykonawczy ZETOR TRACTORS a.s.

Zetor CRYSTAL w nowej odsłonie w porównaniu z wcześniejszym modelem z 2015 roku, przynosi szereg ulepszeń. Dysponować będzie sprawdzonym sześciocylindrowym silnikiem Deutz, o pojemności skokowej  6,1 l i maksymalnej mocy 171 KM

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!