| Autor: redakcja6

Turniej Precyzyjny Gospodarz w Kowalewie Pomorskim – dzień drugi (28 kwietnia)

Za nami drugi dzień zmagań o tytuł "Precyzyjnego Gospodarza” w powiecie Golub-Dobrzyń. W niedzielę, 28 kwietnia 2013 roku podczas trwania targów Agro-Farma w Kowalewie Pomorskim, wyłoniono kolejnego zwycięzcę w 2013 roku.

Turniej Precyzyjny Gospodarz w Kowalewie Pomorskim – dzień drugi (28 kwietnia)Podobnie jak dzień wcześniej, również w niedzielę ochotnicy przed przystąpieniem do konkursu, zgodnie z regulaminem turnieju, zostali poddani badaniu na obecność alkoholu we krwi. Wymagane było także okazanie ważnego dokumentu prawa jazdy z uprawnieniami na prowadzenie pojazdów z przyczepą (kat. T lub C+E).

(kliknij, aby powiększyć)
 
Po wstępnej selekcji do turnieju zakwalifikowano 10 uczestników, którzy w czasie 10 minut musieli pokonać odcinek drogi po łuku w tył oraz w przód ciągnikiem Zetor Proxima 90 Plus z przyczepą ośmiotonową Metal-Fach. Dwóm, spośród wszystkich uczestników turnieju, którym nie udało się spełnić wymagań czasowych, sędzia główny przerwał próbę. Niemniej jednak także oni otrzymali drobne upominki. Wśród nich znalazła się jedyna ochotniczka, która otrzymała dodatkowo z ust przyznających nagrody szczere wyrazy uznania.

Czytaj także: Turniej Precyzyjny Gospodarz - sobota
 
Rywalizacja była niezwykle zacięta, jednak drugim zwycięzcą turnieju Precyzyjny Gospodarz 2013 został pan Piotr Nowak. Szczęśliwca otrzymał nawigację GPS oraz gratulacje od przedstawicieli firm Zetor Polska, Metal-Fach i WTC Poznań, którzy byli współorganizatorami turnieju wraz z Bankiem BGŻ i Portalem Gospodarz.pl

(kliknij, aby powiększyć)
 
Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: