Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy z PO RYBY 2007-2013 na inwestycje w rybołówstwie śródlądowym

Od 8 do 21 czerwca 2012 r. można składać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski o dofinansowanie "Inwestycji w chów i hodowlę ryb" realizowanych w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013". Wsparcie można otrzymać m.in. na odbudowę, rozbudowę lub przebudowę istniejących obiektów służących do chowu i hodowli ryb, a także na inwestycje w budowle hydrotechniczne takie jak mnichy, zastawki oraz jazy.

Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy z PO RYBY 2007-2013 na inwestycje w rybołówstwie śródlądowym

Termin naboru wniosków podał 22 maja 2012 r. do publicznej wiadomości, za pośrednictwem dziennika "Rzeczpospolita" oraz portalu internetowego Agencji Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Tomasz Kołodziej.
 

Wnioski o dofinansowanie należy składać do oddziału regionalnego ARiMR właściwego ze względu na miejsce położenia obiektu, w którym będzie realizowana operacja związana z chowem i hodowlą ryb.
 

Pomoc jest przyznawana do wyczerpania środków finansowych, zgodnie z kolejnością złożenia prawidłowo wypełnionego i udokumentowanego wniosku o dofinansowanie.
 

Wzór formularza wniosku o dofinansowanie wraz z instrukcją oraz inne niezbędne dokumenty są dostępne na stronach: www.arimr.gov.pl (otwórz)  i www.minrol.gov.pl w zakładce "PO Ryby 2007-2013".


DKSTagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!