Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Agencja Rynku Rolnego zaprasza do przekazywania propozycji dotyczących technicznego uproszczenia WPR

Agencja Rynku Rolnego jest od kilku lat zaangażowana w proces technicznego uproszczenia mechanizmów Wspólnej Polityki Rolnej, który obejmuje zniesienie nadmiernych obciążeń administracyjnych m.in. w następujących obszarach:

Agencja Rynku Rolnego zaprasza do przekazywania propozycji dotyczących technicznego uproszczenia WPR
-        przystępowanie beneficjentów do uczestnictwa w mechanizmie WPR
-        składania wniosków o płatność (wzór i forma formularza, liczba i rodzaj załączników)
-        kontroli na miejscu przeprowadzanych przed i po dokonaniu płatności (procedura przeprowadzania kontroli, zakres kontrolowanych dokumentów, raport z kontroli)

W związku z powyższym zapraszamy do przekazywania spostrzeżeń oraz propozycji dotyczących wymienionych wyżej obszarów przy pomocy formularza na adres poczty elektronicznej koordynacja.arr@arr.gov.pl. Informacje uzyskane od Państwa będą stanowiły niezwykle cenny wkład w dalszy rozwój procesu uproszczenia technicznego przepisów i procedur dotyczących WPR.

Instrukcja wypełnienia formularza

 

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z artykułem "Uproszczenie Wspólnej Polityki Rolnej".

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!