Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Kongres Branży Mleczarskiej „Chiny, nowe możliwości polskiego eksportu”, Warszawa, 19 czerwca 2012

Jako jeden z partnerów Kongresu Branży Mleczarskiej „Chiny, nowe możliwości polskiego eksportu” serdecznie zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu przedsiębiorców branży mleczarskiej.

Kongres Branży Mleczarskiej „Chiny, nowe możliwości polskiego eksportu”, Warszawa, 19 czerwca 2012

Kongres odbędzie się 19 czerwca br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 przedstawicieli zarządów firm branży mleczarskiej, najważniejsze stowarzyszenia i izby branżowe oraz właściwe organy administracji rządowej. Patronat honorowy nad Kongresem objęli m.in.: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Rynku Rolnego, Główny Inspektorat Weterynarii, InvestHK, Hong Kong Trade Development Council, Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, Polska Izba Mleka, Polski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Związek Banków Polskich.

Impreza będzie stanowić idealną okazję do poszerzenia informacji na temat możliwości inwestycyjnych w Chinach oraz przybliżenia szans i ewentualnych zagrożeń dla branży mleczarskiej wynikających z wejścia na nowy rynek zbytu. Uczestnicy będą mieli także możliwość zapoznania się z doświadczeniami polskich przedsiębiorstw, którym udało się zaistnieć w Chinach.

Organizatorem Kongresu są OpenLinks oraz China Central Europe Business Forum. Program oraz szczegółowe informacje na temat Kongresu dostępne są na stronie internetowej konferencji, poprzez którą można dokonywać także zgłoszeń uczestnictwa.

www.kongresbm.pl

Udział w wydarzeniu dla przedstawicieli firm z branży mleczarskiej jest bezpłatny.

Biuro organizatora:

Agnieszka Mężyńska-Nowakowska, OpenLinks

tel.: 668 176 175

www.openlinks.pl

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!