Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Uwaga wnioskodawcy, szkoły podstawowe! Program „SZKLANKA MLEKA” w roku szkolnym 2012/2013

Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w dniu 15 czerwca 2012 r. Rada Ministrów przyjęła projekt rozporządzenia w sprawie wysokości środków finansowych przeznaczonych na wypłatę dopłaty krajowej w roku szkolnym 2012/2013.

Uwaga wnioskodawcy, szkoły podstawowe!  Program „SZKLANKA MLEKA” w roku  szkolnym 2012/2013

Wnioskodawcy zainteresowani dostarczaniem mleka i jego przetworów dla uczniów szkół podstawowych, a następnie uzyskaniem dopłaty krajowej w roku szkolnym 2012/2013 powinni złożyć Wniosek o wydanie decyzji w sprawie przyznania limitu środków finansowych do dnia 30 czerwca 2012 r. (decyduje data wpływu wniosku do właściwego miejscowo Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego).

 

  • Wnioskodawcy, tj. mleczarnie, firmy handlowe lub władze/organizacje działające w imieniu szkół podstawowych, powinni złożyć Wniosek o wydanie decyzji w sprawie przyznania limitu środków finansowych wraz z Informacjami szkół podstawowych, do których będą organizować dostawy mleka i przetworów mlecznych.
  • Wnioskodawca - szkoła podstawowa, która samodzielnie organizuje dostawy dla uczniów powinna złożyć tylko Wniosek o wydanie decyzji w sprawie przyznania limitu środków finansowych.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Oddziałach Terenowych Agencji Rynku Rolnego oraz na stronie internetowej ARR

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!