Lubuskie na GRUNE WOCHE 2013 [foto]

Mieszanka kultur, smaków, technologii i tradycji została zaprezentowana na 78 Międzynarodowych Targach Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa, Ogrodnictwa Grune Woche w Berlinie.

Lubuskie na GRUNE WOCHE 2013 [foto]
W tym roku „Zielony Tydzień” rozpoczął się 18 stycznia, natomiast zakończenie targów odbędzie się 23 stycznia. Kraje z całego świata oferowały zwiedzającym to co najlepsze i charakterystyczne z danego regionu. Wszelkiego rodzaju wędliny, sery, pieczywa, napoje, słodycze, owoce i warzywa kusiły gości aromatem i wyglądem. W promocji produktów i regionów często towarzyszyły występy zespołów i tancerzy zachęcając do odwiedzania stoisk. Nie zabrakło również hal ze zwierzętami hodowlanymi, które przyciągały  tłumy. Równie dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się hala gdzie prezentowały swoje produkty poszczególne województwa z Polski , a wśród nich stoisko z woj. Lubuskiego, na którym w niedzielę można było spróbować mięs, serów, miodu, piwa.


 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!