Lubuskie rusza do Niemiec. Stoisko województwa lubuskiego na targach GRÜNE WOCHE 2013

78. Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa GRÜNE WOCHE 2013 odbędą się w dniach 18 – 27 stycznia br. w Berlinie. Zielony Tydzień w Berlinie oferuje wyjątkową gamę atrakcji w 26 halach o powierzchni 115 tysięcy metrów kwadratowych. Zaprezentowane zostanie około 100 000 ofert żywności i napojów z całego świata, tysiące zwierząt, ponad 35 000 roślin i różnego typu pokazy.

Lubuskie rusza do Niemiec. Stoisko województwa lubuskiego na targach GRÜNE WOCHE 2013

Na imprezie zwiedzający będą mogli się zapoznać z międzynarodową oferta artykułów spożywczych i używek od piwa, wina, szampana, mięsa i wędlin po owoce morza, przyprawy, herbatę. Ponadto, na GRÜNE WOCHE będzie można obejrzeć przyrządy, maszyny, wyposażenie i urządzenia produkcyjne dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz nasiona, szklarnie i ogólne artykuły ogrodnicze. W zakres imprezy będzie także wchodzić bydło hodowlane, zwierzęta domowe, myślistwo i wędkarstwo.

W ofercie targów coraz więcej miejsca zajmują nowoczesne usługi świadczone przez rolników (np. wypoczynek i zakupy na wsi) oraz informacje na temat energii odnawialnych.

Po raz kolejny województwo Lubuskie będzie bardzo widoczne na GRÜNE WOCHE. Stoisko województwa lubuskiego co roku przyciąga uwagę zwiedzających bogatą ofertą produktów regionalnych, które reprezentują lokalni wystawcy. Degustacje serów, piwa, soków, wspaniałych domowych wędlin, czy miodu będą doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, czy też znalezienia potencjalnych odbiorców, klientów.

Targi Grüne Woche tworzą niebywałą okazję promocji produktów regionalnych na terenie Niemiec, ale również promocja regionów, kultury i lokalnych tradycji. Wymiana doświadczeń podczas tych targów, jest okazją do nawiązania nowych kontaktów i współpracy międzyregionalnej.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!