Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Działania Promocyjne

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył w spotkaniu podsumowującym działania...

Podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył w spotkaniu podsumowującym działania informacyjno-promocyjne, które odbyło się 21 grudnia br. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W spotkaniu wzięli udział członkowie Rady Promocji oraz członkowie Komisji Zarządzających Funduszy Promocji.

Wiceminister poinformował o przedsięwzięciach podejmowanych przez resort w ramach polskiej prezydencji, promujących polskie produkty w Brukseli: truskawki kaszubskie/kaszébskô maléna, jabłka łąckie, oraz rogale świętomarcińskie. Ponadto, poinformował o przyjęciu Konkluzji w sprawie przyszłości polityki na rzecz promowania rolnictwa które, zostały przyjęte przez Radę Ministrów ds. Rolnictwa i Rybołówstwa na posiedzeniu , które odbyło się w Brukseli, w dniach 15-16 grudnia 2011 r. Po raz pierwszy od lat na forum Rady udało się osiągnąć jednomyślność i przyjąć konkluzje. Wiceminister podkreślił dużą rolę jaką w promocji sektora rolno-spożywczego na rynku światowym oraz wspólnotowym odgrywają fundusze promocji.

Prezes Agencji Rynku Rolnego Władysław Łukasik podsumował funkcjonowanie funduszy promocji w 2011 roku, a także omówił plany działań informacyjno-promocyjnych funduszy promocji na przyszły rok. Przedstawił również plan działań promocyjnych, które ARR zamierza zrealizować w 2012 roku.

Plan działań promocyjnych, które będą realizowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w roku 2012 przedstawiła dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji Anita Szczykutowicz.

 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Ważna informacja dla producentów owoców i warzyw
 • Ważna informacja dla producentów owoców i warzyw

  Ustawa z dnia 22.05.2009 r. o funduszach promocji produktów rolno-spożywczych stanowi, że do naliczania i odprowadzania wpłat na fundusze zobowiązane są podmioty dokonujące skupu, przetwórstwa...
 • XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
 • XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne jest działaniem prewencyjnym prowadzonym przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.
 • Rośnie eksport polskiej żywności
 • Rośnie eksport polskiej żywności

  Eksport polskiej żywności zwiększa się w tempie dwucyfrowym. Wynik mógłby być jeszcze lepszy, gdyby działania promocyjne były prowadzone w bardziej zintegrowany sposób. Problemami z jakimi...
 • XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
 • XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów...
 • Bardzo dobre trzy kwartały
 • Bardzo dobre trzy kwartały

  Wstępne wyniki handlu zagranicznego towarami rolno-spożywczymi za trzy kwartały bieżącego roku pokazują bardzo dobrą dynamikę wzrostu wartości eksportu oraz dodatniego salda wymiany.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl