Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Działania Promocyjne

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył w spotkaniu podsumowującym działania...

Podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył w spotkaniu podsumowującym działania informacyjno-promocyjne, które odbyło się 21 grudnia br. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W spotkaniu wzięli udział członkowie Rady Promocji oraz członkowie Komisji Zarządzających Funduszy Promocji.

Wiceminister poinformował o przedsięwzięciach podejmowanych przez resort w ramach polskiej prezydencji, promujących polskie produkty w Brukseli: truskawki kaszubskie/kaszébskô maléna, jabłka łąckie, oraz rogale świętomarcińskie. Ponadto, poinformował o przyjęciu Konkluzji w sprawie przyszłości polityki na rzecz promowania rolnictwa które, zostały przyjęte przez Radę Ministrów ds. Rolnictwa i Rybołówstwa na posiedzeniu , które odbyło się w Brukseli, w dniach 15-16 grudnia 2011 r. Po raz pierwszy od lat na forum Rady udało się osiągnąć jednomyślność i przyjąć konkluzje. Wiceminister podkreślił dużą rolę jaką w promocji sektora rolno-spożywczego na rynku światowym oraz wspólnotowym odgrywają fundusze promocji.

Prezes Agencji Rynku Rolnego Władysław Łukasik podsumował funkcjonowanie funduszy promocji w 2011 roku, a także omówił plany działań informacyjno-promocyjnych funduszy promocji na przyszły rok. Przedstawił również plan działań promocyjnych, które ARR zamierza zrealizować w 2012 roku.

Plan działań promocyjnych, które będą realizowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w roku 2012 przedstawiła dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji Anita Szczykutowicz.

 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl