Praca » Inne

Asystent ds. badań w Laboratorium Oceny Mleka KCHZ

Nr referencyjny: 2025560

Ważna przez:

Lokalizacja: Parzniew, mazowieckie

Stanowisko: Asystent ds. badań w Laboratorium Oceny Mleka KCHZ

Oferent: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami oraz z wyposażeniem pomiarowym i badawczym

  • oznaczanie parametrów mleka metodami referencyjnymi i automatycznymi

  • dostarczanie mleka na potrzeby laboratorium

  • przygotowanie materiałów odniesienia

  • kontrola i sprawdzanie stanu technicznego wyposażenia pomiarowo badawczego

  • współpraca z serwisami firmowymi wyposażenia pomiarowego i badawczego
    nabywanie, przyjmowanie i przechowywanie materiałów pomocniczych

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie (biologia, biotechnologia, mikrobiologia, technologia żywienia, rolnictwo)

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność adaptacji

  • chęć nauki

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym