Praca » Inne

Asystent ds. Zrównoważonego Rozwoju

Nr referencyjny: 2640661

Ważna przez:

Lokalizacja: Koprki k/Ożarowa Mazowieckiego, mazowieckie

Stanowisko: Asystent ds. Zrównoważonego Rozwoju

Oferent: BZK i Wspólnicy

Opis stanowiska

  • Udział w utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zrównoważonego rozwoju,

  • Udział w opracowywaniu dokumentacji z obszaru zrównoważonego rozwoju,

  • Weryfikacja baz danych dostawców surowców i biomasy oraz odbiorców wyrobów gotowych,

  • Udział w weryfikacji danych pozyskiwanych od dostawców zrównoważonych surowców i biomasy,

  • Udział w wykonywaniu bilansów masy,

  • Udział w wykonywaniu obliczeń emisji GHG z upraw rolnych oraz produkcji biokomponentów,

  • Udział w audytach oraz kontrolach,

  • Udział w analizach i interpretacji przepisów prawnych w zakresie produkcji biokomponentów,

  • Udział w przeglądach dokumentacji w zakresie kryteriów zrównoważonego rozwoju,

  • Przygotowywanie danych do sprawozdań wynikających z przepisów prawnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane ze zrównoważonym rozwojem lub rolnictwo, inżynieria odnawialnych źródeł energii, ochrona środowiska, chemia lub kierunki pokrewne (bezpośrednio po studiach lub w trakcie studiów),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office (w tym programu Excel - bardzo dobra znajomość, Word, Power Point - min. dobra znajomość),

  • Prawo jazdy Kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Chęć nauki i zdobywania nowych doświadczeń, łatwość przyswajania wiedzy,

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem aktów prawnych w języku polskim i angielskim oraz formułowania ich interpretacji,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów, zdolność do pracy pod presją czasu.

  • Swoboda w nawiązywaniu relacji, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Narzędzia niezbędne do pracy.