Praca » Inne

Asystent w Wydziale Hodowli Zwierząt Futerkowych i Pszczół

Nr referencyjny: 2530622

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Asystent w Wydziale Hodowli Zwierząt Futerkowych i Pszczół

Oferent: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt

Opis stanowiska

Branża: hodowla zwierząt
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie oceny wartości użytkowej i hodowlanej pszczół

  • okresowe wyjazdy poza siedzibę firmy do pasiek w celu prowadzenia oceny pszczół

  • terminowe sporządzanie wymaganej dokumentacji

  • uczestnictwo w wystawach, seminariach, szkoleniach w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie (zootechnika, rolnictwo, biologia)

  • w przypadku wykształcenia średniego-kierunkowego, min 2 lata stażu na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość programów MS Office, środowisko MS Windows

  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji w pracy

  • wysoka kultura osobista, cierpliwość, pracowitość, odpowiedzialność, dokładność

  • dyspozycyjność

  • wskazane wcześniejsze doświadczenie w pracy z pszczołami

Oferujemy:

Oferujemy: umowę o pracę na czas określony, przyjazną atmosferę pracy, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w pełnym wymiarze godzin.