Praca » Inne

Asystent/ka Hodowli Roślin

Nr referencyjny: 1915798

Ważna przez:

Lokalizacja: Kondratowice, dolnoslaskie

Stanowisko: Asystent/ka Hodowli Roślin

Oferent: KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • planowanie, przygotowanie i przeprowadzanie prac związanych z programami krzyżówkowymi, wytwarzaniem linii wsobnych żyta oraz projektami badawczymi realizowanymi w szklarni i na polu hodowlanym

  • wykonywanie obserwacji polowych w wyznaczonym zakresie

  • udział w opracowaniu dokumentacji hodowlanej w języku polskim i angielskim

  • organizacja prac związanych ze zbiorem, przerobem i przygotowaniem materiałów hodowlanych do kolejnych etapów hodowli

  • zadania administracyjne związane z działalnością działu hodowli roślin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze, preferowane kierunki: hodowla i nasiennictwo roślin,biotechnologia roślin

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładność i rzetelność, wysokie umiejętności organizacji pracy, umiejętność współpracy w grupie

  • dodatkowym atutem będzie kilkuletnie doświadczenie w hodowli roślin

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i osobistego

  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej, a na co dzień pracę w przyjaznym zespole