Praca » Inne

Doradca agrotechniczny

Nr referencyjny: 1920360

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Doradca agrotechniczny

Oferent: KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • doradztwo, promowanie i sprzedaż produktów spółki w podległym terenie działania na poziomie gospodarstw rolnych oraz firm współpracujących

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych dla producentów rolnych oraz pracowników dystrybucji

  • reprezentowanie spółki w czasie targów oraz innych spotkań branżowych

  • współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie osiągania celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne

  • gotowość do samodzielnej pracy w podległym regionie

  • znajomość problematyki rolnej, stosowanych technologii upraw i odmian będących w krajowym obrocie handlowym

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość obsługi programów MS Office

  • doświadczenie w branży nasiennej lub praca w agrobiznesie będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat "B"

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)