Praca » Doradca żywieniowy

Doradca do spraw żywienia drób / bydło mleczne

Nr referencyjny: 2722044

Ważna przez:

Lokalizacja: , pomorskie

Stanowisko: Doradca do spraw żywienia drób / bydło mleczne

Oferent: Techna Pologne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Rozwój rynku odbiorców wśród producentów pasz dla zwierząt

  • Doradztwo zootechniczne i żywieniowe

  • Sprzedaż dodatków paszowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • Min. 2-letnie doświadczenie podobnym stanowisku

  • Praktyczna, ugruntowana wiedza zootechniczna lub weterynaryjna

  • Umiejętności handlowe

  • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego

  • Dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Stały rozwój zawodowy z możliwością awansu

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • Szkolenia i warsztaty  w środowisku międzynarodowym

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód / telefon / laptop