Praca » Inne

EHS Manager

Nr referencyjny: 1732932

Ważna przez:

Lokalizacja: , opolskie

Stanowisko: EHS Manager

Oferent: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • rozwój, aktualizowanie i prowadzenie programów Ochrony Środowiska i BHP (EHS) oraz procedur zapewniających zgodność z wymogami prawa i korporacji,

  • zapewnienie zgodności wszystkich działań w firmie z przepisami BHP i ochrony środowiska,

  • utrzymanie poziomu wiedzy eksperckiej na temat istniejących przepisów,

  • zapewnienie skutecznych programów edukacyjnych,

  • współtworzenie i zarządzanie budżetami działów odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie BHP,

  • zarządzanie zespołem specjalistów BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wiedza z zakresu ISO 14001,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętności zarządzania projektami,

  • umiejętności rozwiązywania problemów, zdolności organizacyjne, zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • rozwój zawodowy,

  • codzienne wyzwania i satysfakcję z wykonywanej pracy,

  • benefity pozapłacowe.