Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Ekspert ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2572525

Ważna przez:

Lokalizacja: Sokółka, podlaskie

Stanowisko: Ekspert ds. ochrony środowiska

Oferent: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • sporządzanie: karty charakterystyki odpadu, opinii w celu wykorzystania osadu ściekowego wraz z wyliczeniem dawki osadu, opinii w celu stwierdzenia czy dany odpad jest niebezpieczny, operatów wodnoprawnych, opinii o jakości gleby (zanieczyszczenie gleby, porównanie wyników z Rozporządzeniem), opinii o jakości wody (porównanie wyników z Rozporządzeniem)

  • wykonywanie audytów środowiskowych

  • prowadzenie ewidencji odpadów, interpretacja i odpowiedź na otrzymane pisma z Urzędów, informowanie o zmianach prawnych,

  • opracowywanie wniosków na wytwarzanie i zbieranie odpadów

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne

  • doświadczenie min. 2 lata w samodzielnym opracowywaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska

  • doświadczenie w prowadzeniu uzgodnień z organami administracji

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu seminariów, szkoleń

  • znajomość programów specjalistycznych (np. Operat FB, SundPlan lub odpowiedniki) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, współfinansowanie wypoczynku dzieci itp.)

  • prywatne ubezpieczenie

  • opiekę medyczną w placówkach Luxmed