Praca » Inne

Głowny Ekolog

Nr referencyjny: 2381207

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Głowny Ekolog

Oferent: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, do której zadań należeć będzie:

  • inicjowanie działań w celu zwiększenia sprzedaży produktów proekologicznych dla klientów korporacyjnych oraz pozyskiwanie transakcji proekologicznych do finansowania przez Bank

  • prezentacja istniejącej oferty proekologicznej Banku oraz pomoc w tworzeniu oferty indywidualnej, zgodnej z potrzebami klienta

  • ocena uzyskanych efektów rzeczowych i ekologicznych finansowanych projektów

  • konsultacje eksperckie w zakresie zagadnień techniczno-ekologicznych dla klientów Banku oraz doradców i analityków biznesowych

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie: wyższe, techniczne (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, budownictwo i kierunki pokrewne)

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze związanym z przygotowaniem/realizacją inwestycji proekologicznych, preferowane będzie doświadczenie z zakresu efektywności energetycznej i/lub odnawialnych źródeł energii

  • min. podstawowa znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw

  • umiejętności w zakresie prezentacji oferty produktowej, swoboda wypowiedzi

  • mile widziane doświadczenie w zakresie bankowości i finansów przedsiębiorstw, wyniesione z pracy w innej instytucji finansowej, w firmie doradztwa gospodarczego, lub biurze obsługującym dotacje z UE

  • odpowiedzialność za realizowane zadania i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • pracę pełną wyzwań

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit