Praca » Inne

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Rozwoju Produktów

Nr referencyjny: 2779583

Ważna przez:

Lokalizacja: Łebcz, k. Władysławowa, pomorskie

Stanowisko: Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Rozwoju Produktów

Oferent: Dr. Oetker

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie i kompleksowe wdrażanie nowych produktów,

  • Przygotowywanie studium wykonalności dla wybranych pomysłów,

  • Współpraca z działami Marketingu, Produkcji, Techniki, Jakości w zakresie wdrażania nowych produktów,

  • Współpraca z dostawcami w zakresie poszukiwania surowców mogących mieć zastosowanie przy projektowaniu nowych lub modyfikowanych wyrobów,

  • Monitorowanie trendów rynkowych dotyczących żywności oraz surowców spożywczych, celem wykorzystania zdobytych informacji w realizowanych zadaniach,

  • Zamawianie surowców do prac rozwojowych oraz prób technologicznych.

  • Przygotowywanie opracowywanych produktów oraz przedstawianie ich do zatwierdzenia podczas degustacji,

  • Organizacja i przeprowadzanie prób technologicznych nowych oraz modyfikowanych wyrobów,

  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych projektów,

  • Aktywne poszerzanie wiedzy o najnowszych osiągnięciach naukowych z zakresu technologii żywności, metod produkcji, wpływu żywności na zdrowie człowieka, chemii żywności, inżynierii chemicznej oraz jej efektywny transfer do organizacji.

Wymagania:

Poszukujemy osoby:

  • Swobodnie komunikującej się w języku angielskim w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • Sprawnie posługującej się komputerem oraz pakietem MS Office (szczególnie Excel),

  • Z wykształceniem wyższym, preferowanym z zakresu nauk ścisłych takich jak technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria żywności, chemia lub pokrewne,

  • Posiadającej zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania i formułowania wniosków,

  • Komunikatywnej, nastawionej na pracę zespołową,

  • Łatwo pozyskującej informacje oraz potrafiącej dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem,

  • Zorganizowanej, sumiennej, efektywnie zarządzającej pracą,

  • Elastycznej w myśleniu i działaniu, entuzjastycznej i kreatywnej,

  • Posiadającej prawo jazdy kat. B,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa żywnościowego oraz zagadnień systemów zarządzania jakością.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole,

  • Pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie), Karta Multisport, docelowo Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Możliwość szkoleń, wyjazdów, dynamicznego rozwoju zawodowego,

  • Codzienne degustacje pysznej pizzy ;)